Електронна реєстрація в заклади середньої загальної освіти

З 8 лютого починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2021-2022 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до обраної ними школи. Ми докладно розібралися як це працює.

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2021-2022 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.

2. Оберіть школу серед перелічених.

3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.

4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.

5. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Право першочергового зарахування мають діти:

— які проживають на території обслуговування школи

— чиї рідні навчаються або працюють в цій школі

— які навчалися в дошкільному підрозділі цієї ж школи.

Додамо, у 2021 році електронна реєстрація майбутніх першачків була б обов’язковою і без карантину, в рамках цифровізації країни.

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати комунальний заклад загальної середньої освіти №9, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

ЗЗСО мають доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування. ОУО вже мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих ЗЗСО.