Видатні постаті

Шановні випускники всіх років!

З квітня 2017 р. на шкільному Web- сайті створено веб-сторінку «Відомі постаті».
Ми плануємо розміщувати на сторінці матеріали про випускників 9 школи, яких знають у місті, в Україні і у світі. Ми прагнемо зберегти Ваші імена і славне минуле рідної школи, тому будемо вдячні усім, хто погодиться надати матеріал (фото і невеликий текст з інформацією про рік випуску, професійні досягнення). Ми чекаємо на ваші матеріали, відправляйте їх на нашу електронну поштуКЗ СЗШ 9 <school.9@i.ua> з поміткою «Відомі постаті». Пам’ятайте, ми творимо історію разом!

Випускники школи – відомі люди країни

Олена Левченко — випускниця 2012 року, золота медалістка, закінчила Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка, зараз студентка Інституту журналістики КНУ. Молода українська поетеса, автор збірки віршів «Філософія крил», відеопоезії, низки публікацій та статей в українських та зарубіжних періодичних виданнях. Її літературні тексти друкуються в альманахах та антологіях в Україні, Болгарії, Франції, Греції.

Ольга Блєдна — випускниця 2005 року, закінчила КНУ ім.Т. Шевченка, має дві вищі освіти: магістр журналістики та магістр психології. Зараз інформаційний продюсер Телевізійної Служби Новин (ТСН) на телеканалі «Студія 1+1». Закінчила Школу психоаналізу Анни Кушнерук і веде приватну практику із психоаналізу в м. Києві. Засновник і автор соціального проекту Familia: family studio psychoanalysis.