Освітня програма

Освітня програма комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров Дніпропетровської області» на 2020-2021 навчальний рік.

План заходів щодо дотримання Державного стандарту загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році

Навчальні плани

1. Типовий навчальний план для початкової школи з навчанням українською мовою (за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко).

2. Типовий навчальний план початкової школи Експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти»

3. Навчальний план  початкової школи для 4 класів з українською мовою навчання

4. Навчальний план закладів загальної середньої освіти  з навчанням українською мовою .

5. Навчальний план початкової освіти для спеціальних класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання для дітей із затримкою психічного розвитку

6. Типова освітня програма  для дітей з аутичними порушеннями тяжкого ступеня; інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів

7. Навчальний план  для учнів 5 – 9 класів за програмою спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою для дітей з інтелектуальними порушеннями на 2020 – 2021 навчальний рік.

8. Навчальний план для класів ІПК 2020-2021 навчальний рік