Олімпіади

Графік та місце проведення I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році.

Графік та місце проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь педагогів закладу у складі журі у 2019/2020 навчальному році.

Результати участі учнів закладу у  ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з    базових дисциплін у 2019 – 2020 навчальному році

Список 

переможців та призерів  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Прізвище, ім’я, по батькові  учня Клас Заклад освіти Місце Вчитель
Українська мова
1

Міщенко 

Богдан  Ігорович

8 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Нестеренко Т.І.
2 Погорєлова Анастасія Святославівна 10 КЗ «СЗШ №9» І Волик Н.А.
3

Бугайова

Ксенія Павлівна

11 КЗ «СЗШ №9» ІІ Волик Н.А.
Екологія
4

Звягінцев 

Кирило Семенович

11 КЗ «СЗШ №9» ІІ Славич О.С.
Біологія
5

Бологова 

Валерія Віталіївна

8 КЗ «СЗШ №9» І Славич О.С.
6

Салова 

Юлія Дмитрівна

9 КЗ «СЗШ №9» ІІ Славич О.С.
7 Лісняк Анастасія Євгеніївна 9 КЗ «СЗШ №9» ІІ Славич О.С.
8

Бугайова

Ксенія Павлівна

11 КЗ «СЗШ №9» І Славич О.С.
Хімія
9

Бугайова 

Ксенія Павлівна

11 КЗ «СЗШ №9» І Матвєєва О.О.
Математика
10

Яковенко

Артем Сергійович

9 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Сидоренко Н.М.
Англійська мова
11

Міщенко 

Богдан Ігорович

8 КЗ СЗШ №9» ІІІ Галаніна Л.О.
Історія
12

Міщенко 

Богдан Ігорович

8 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Клокова І.О.
13 Стецький Богдан Володимирович 10 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Балак І.А.
14

Щегельська 

Вікторія Віталіївна

11 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Балак І.А.
Інформатика
15

Звягінцев 

Кирило Семенович

11 КЗ «СЗШ №9» ІІ Дацишина О.О.
Інформаційні технології
16 Стецький Богдан Володимирович 10 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Дацишина О.О.
17

Звягінцев 

Кирило Семенович

11 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Дацишина О.О.
Правознавство
18

Сверидюк 

Ельвіра Олегівна

10 КЗ «СЗШ №9» ІІ Балак І.А.
19

Казакова 

Аліна Андріївна

11 КЗ «СЗШ №9» І Балак І.А.
Російська мова
20 Погорєлова Анастасія Святославівна 10 КЗ «СЗШ №9» І Гаркуша В.В.
21

Бугайова

Ксенія Павлівна

11 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Гаркуша В.В.
Обслуговуюча праця
22 Голодюк Анастасія Сергіївна 9 КЗ «СЗШ №9» ІІІ Бондаренко В.М.
23

Федоренко 

Світлана Юріївна

11 КЗ «СЗШ №9» ІІ Бондаренко В.М.